بت‌شکن مطرح کرد؛

پیشنهاد راه‌اندازی موسسات پس‌انداز و تسهیلات منطقه‌ای/ رشد ۹۱ درصدی تسهیلات‌ ساخت در سال جاری/ آمادگی برای کاهش نرخ سود تسهیلات به ۹ درصد


محمد هاشم بت شکنمدیرعامل بانک مسکن در جلسه اقتصاد مقاومتی با اعلام آمادگی بانک مسکن برای کاهش نرخ سود تسهیلات به ۹ درصد از رشد ۹۱ درصد تسهیلات برای ساخت خبر داد و پیشنهاد راه اندازی موسسات پس انداز تسهیلات منطقه‌ای را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک مسکن در جلسه مشترکی که مسئولان ارشد وزارت راه و شهرسازی به ریاست دکتر عباس ی با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری درباره موضوع اقتصاد مقاومتی داشتند، به ارایه گزارشی از اقدامات بانک مسکن پرداخت و گفت: اولین اقدام بانک مسکن پرداخت تسهیلات ۲۰۰ هزار واحد مسی برای سال جاری بوده است. این در حالی است که به منظور تسهیل پرداخت تسهیلات لازم است تمهیداتی در نظر گرفته شود تا بانک مرکزی در افتتاح حساب های صندوق پس‌انداز یکم توسط بانک مسکن، مجوز تک تک افتتاح حساب ها را مطالبه نکند.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به اقدام بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات به واحدهای مسی بافت فرسوده خاطرنشان کرد: در سال گذشته قرار بود برای ۵۵ هزار واحد مسی در بافت فرسوده حدود ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه تعلق بگیرد. درخواست ما این است تا این تسهیلات پرداخت شود و اگر در حال حاضر پرداخت این تسهیلات امکانپذیر نیست پیشنهاد دیگر ما این است که امکان افتتاح و تمرکز حساب های وزارت راه و شهرسازی و سازمان های تابعه در بانک مسکن فراهم شود تا بتوانیم قیمت تمام شده منابع را کاهش دهیم و اگر دولت یارانه ای ندارد حداقل بانک مسکن با تمرکز حساب هایی که دارد بتواند نرخ سود را کاهش دهد.  (رحیم بخش)

کاهش نرخ سود بانکی سرمایه گذاری را در حوزه مسکن افزایش می دهد

افزایش 6 درصدی اجاره بها در همدان+نرخ مسکن

نرخ سود وام خانه اولی ها تک رقمی شد/کاهش مبلغ اقساط

بانک ,تسهیلات ,مسکن ,پرداخت ,کاهش ,سود ,بانک مسکن ,تسهیلات به ,نرخ سود ,سال جاری ,راه و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

bildeavilroe کلاس ششم مدرسه کاموسی Trae لیست بهترین سایت های ایرانی ارادت نامه هوم فرش HomeFresh خدمات کامپیوتر و موبایل 121 بهکارنما دنياي سوشيال alborzrayanehiy