از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار صورت گرفت:

صدور مجوز نهایی راه‌اندازی بازار ثانویه مسکن- خروج بازار مسکن از رکود و ایجاد تحرک در بخش رونق مسکن

بورسبا صدور مجوز نهایی راه‌اندازی بازار ثانویه مسکن توسط سازمان بورس و اوراق بهادار همه مدارک لازم برای انتشار اوراق بهادار رهنی در اختیار گروه مالی بانک مسکن برای انتشار ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق بهادار رهنی (اوراق به پشتوانه وام‌های اولیه خرید مسکن) قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از دنیای اقتصاد، اواخر سال گذشته، شورای‌عالی بورس مجوز اولیه راه‌اندازی بازار رهن ثانویه مسکن را صادر کرد که به موجب این مجوز قرار شد نهادهای حسابرسی مدارک لازم برای راه‌اندازی این بازار را تکمیل کنند.

سازمان بورس و اوراق بهادار در یک گزارش رسمی از صدور مدارک تکمیلی برای راه‌اندازی این بازار خبر داد که براساس این اعلام، در روزهای آینده نماد اوراق بهادار رهنی مسکن در بازار سرمایه –سازمان بورس – باز می‌شود.

در قالب این بازار، در فاز اول ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق رهنی به فروش می‌رسد که با فروش این اوراق که به پشتوانه تسهیلات خرید مسکن پرداخت شده از جانب بانک مسکن منتشر شده، منابع مالی تازه در اختیار بانک مسکن قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن بتواند تسهیلات ثانویه (وام‌های جدید) را به متقاضیان مسکن پرداخت کند.  (رحیم بخش)


کاهش نرخ سود بانکی سرمایه گذاری را در حوزه مسکن افزایش می دهد

افزایش 6 درصدی اجاره بها در همدان+نرخ مسکن

نرخ سود وام خانه اولی ها تک رقمی شد/کاهش مبلغ اقساط

مسکن ,اوراق ,بازار ,بهادار ,راه‌اندازی ,مجوز ,اوراق بهادار ,ثانویه مسکن ,بازار ثانویه ,بهادار رهنی ,و اوراق ,میلیارد تومان اوراق ,راه‌اندازی بازار ثانویه ,نهایی راه‌اندازی بازار ,مجوز نهایی راه‌اندازی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

amnschool اطلاعات مطالب اینترنتی ساب موزیک|دانلود آهنگ مطالب اینترنتی Donald Kendra حسین رهیاب (بلخی) ازدواج ایرانی koyblowgenla