مدیر معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد:

تشكیل جلسه كارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان همدان

محمدحسین مرادیمدیر معماری و شهرسازی اداره كل راه و شهرسازی استان همدان از برگزاری دومین جلسه كارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی در دفتر معاونت امور عمرانی استانداری همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان همدان، حسین مرادی گفت: این جلسه با حضور آقای مهندس عراقی معاون امور عمرانی استانداری همدان و به دبیری مهندس رودباری و تنی چند از مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد.

مرادی افزود: در این جلسه طرح‌های ارسال شده به كارگروه در زمینه صنعتی، خدمات بین راهی و گردشگری‌های فوق منجمله پروژه تفریحی – توریستی شركت عصر طلایی هگمتانه مورد برررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: این مجموعه‌ها شامل شهربازی، هتل پنج ستاره، سوئیت‌های اقامتی در مسیر جاده همدان – تهران جهت این پروژه‌ها طراحی شده است.

مرادی افزود: همچنین مجوز احداث نیروگاه خورشیدی در زمینی به مساحت ۹ هكتار در اراضی روستای قرخلر با مشاركت سرمایه‌گذاران خارجی مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

در پایان جلسه مهندس رودباری بر حفاظت از اراضی ملی و جلوگیری از تعدی به اراضی دولتی و بر وم برخورد قاطع با متخلفان تاكید كردند.   (رحیم بخش)

کاهش نرخ سود بانکی سرمایه گذاری را در حوزه مسکن افزایش می دهد

افزایش 6 درصدی اجاره بها در همدان+نرخ مسکن

نرخ سود وام خانه اولی ها تک رقمی شد/کاهش مبلغ اقساط

شهرسازی ,همدان ,استان ,جلسه ,امور ,راه ,و شهرسازی ,شهرسازی استان ,راه و ,امور زیربنایی ,تخصصی امور ,عمرانی استانداری همدان ,امور عمرانی استانداری ,جلسه كارگروه تخصصی ,شهرسازی استان همدان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود گزارش کار آموزی اژدهای قرمز روابط جنسی سالم و شرعی±وبلاگ علمی و فناوری Dustin نماز مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت خادم الرضا ( علیه السّلام )کوثر گلستان کودک و نوجوان ininlino