تحویل تمامی واحدهای مسکن مهر تویسرکان به متقاضیان/ آغاز صدور اسناد اعیانی واحدهای مسکن مهرح

 

خانه مهر تویسرکانرئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تویسرکان ضمن اعلام این خبر افزود: عملیات ساخت تعداد هزار و ۱۴۶ واحد مسکن مهر در قالب تعاونی و تفاهم نامه سه جانبه و خودمالکین از سال ۸۸ در شهر تویسرکان آغاز شد که تمامی واحدها دارای پایان کار ساختمانی هستند و به افتتاح و بهره‌برداری رسیده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، ابراهیم نانکلی بیان کرد: با پیگیری‌های این اداره برای اولین بار در استان تاکنون برای شش واحد از پروژه‌های مسکن مهر سه جانبه اسناد اعیانی صادر و تحویل متقاضیان شده است که این روند تا صدور اسناد اعیانی برای تمامی واحدها ادامه دارد.

نانکلی در رابطه با اقدامات این اداره در خصوص خدمات روبنایی بیان کرد: احداث ساختمان آموزشی(یک باب مدرسه) و واگذاری زمین و تخصیص یارانه جهت احداث ساختمان مذهبی (مسجدابوالفضل) و همچنین واگذاری یک قطعه زمین جهت احداث ساختمان خدمات درمانی و بهداشتی به شبکه بهداشت و درمان در سایت مسکن مهر واقع در کوی قائم (عج) از جمله این اقدامات است.

کاهش نرخ سود بانکی سرمایه گذاری را در حوزه مسکن افزایش می دهد

افزایش 6 درصدی اجاره بها در همدان+نرخ مسکن

نرخ سود وام خانه اولی ها تک رقمی شد/کاهش مبلغ اقساط

مسکن ,مهر ,تویسرکان ,اداره ,اعیانی ,تحویل ,مسکن مهر ,احداث ساختمان ,اسناد اعیانی ,و شهرسازی ,راه و ,صدور اسناد اعیانی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صفحه شخصی فروشگاه کارکرده دوستی ها پسری از نسل باران وبلاگ شخصی محمد امین لنگرودی دانلود سریال جذاب و دیدنی مانکن دانشگاه آنلاین آقای چاه پتانسیل وبلاگ دانلود بازی و اپلیکیشن اندروید